Reference klientů

Moc děkuji panu Buškovi z realitní kanceláře Vaše Realitka za zprostředkování nákupu bytu v Hranicích. Jeho přístup a jednání bylo profesionální, přátelské a vstřícné od začátku do konce. Jako zákazník jsem se musela pouze rozhodnout o koupi, podepsat nezbytná lejstra a převést peníze na účet advokátní úschovy. Vše ostatní zařídila realitní kancelář, dokonce i komunikaci s SVJ. Na mě už teď zbyly jenom přepisy energií. 🙂 Takže za mě palec nahoru a můžu doporučit všem potencionálním zákazníkům realitních služeb v Hranicích a okolí.

Ing. Olga Pospíšilová

Pomohl jsem s nákupem této nemovitosti:

Tak už máme prodáno! Kluci z realitky přijeli, nafotili, natočili, navrhli prodejní cenu. A během krátké doby bylo prodáno.  Kluci mají profesionální přístup. Na všem se lze domluvit.  Nám byla „Vaše realitka“ doporučena a my ji můžeme vřele doporučit dál.

Marek a Lucie Popálení

Pomohl jsem s prodejem této nemovitosti:

Dobrý den, pane Bušku, děkujeme za přání, v domě jsme moc spokojeni, právě v těchto dnech probíhají dolaďovací práce k našim potřebám. 🙂 S celkovou realizací prodeje domu jsme byli spokojeni, velmi nás potěšil servis s přepisem energií a průběžné informování jak se daří zvládat veškeré úřední úkony. Děkujeme i za velmi mile zpracované video k prodeji domu, které jsme si často přehrávali. Děkujeme za komplexní servis 🙂

Tomáš a Jaroslava Šabatovi

Pomohl jsem s nákupem této nemovitosti:

Tak už máme prodáno! Kluci z realitky přijeli, nafotili, natočili, navrhli prodejní cenu. A během krátké doby bylo prodáno.  Kluci mají profesionální přístup. Na všem se lze domluvit.  Nám byla „Vaše realitka“ doporučena a my ji můžeme vřele doporučit dál.

Marek a Lucie Popálení

Pomohl jsem s prodejem této nemovitosti:

S pány Buškem a Miškem jsme spolupracovali hned dvakrát. Nejdříve jsme přes realitní kancelář „Vaše realitka“ koupili pozemek a následně realizovali prodej bytů. V obou případech jsme se setkali s vysoce profesionálním přístupem. Protože jsme vhodnou nemovitost sháněli již několik let dříve, setkali jsme se s větším množstvím jiných realitek. Máme tedy bohaté zkušenosti, které nám umožňují srovnávat. Realitní kancelář „Vaše realitka“ se svým týmem, ale předně s pány Buškem a Miškem, převyšuje ostatní realitky!!! Lidově bychom mohli říci, že jim ostatní nesahají ani po kotníky. 🙂  Pracují vždy rychle, svědomitě, zodpovědně a hlavně s velmi přátelským a milým přístupem ke klientům. Vždy bylo vše perfektně připraveno, případné otázky okamžitě zodpovězeny, nikdy se nevyskytl žádný problém. Jednoduše skvělá práce s kýženým výsledkem. Takové jednání není vlastní všem. Všem dalším klientům můžeme s klidným svědomím tuto realitní kancelář vřele doporučit.

manželé Špiláčkovi

Pomohl jsem s prodejem této nemovitosti:

Pomohl jsem s nákupem této nemovitosti:

Neskutečné, srovnal bych celý proces prodeje s degustačním menu v luxusní restauraci, každý krok absolutní zážitek. Profesionální, až nadlidský přístup. Škoda jen, že nemám více nemovitostí k prodeji,abych si tento zážitek zopakoval. Absolutně doporučuji. Nikdy bych nezvolil nikoho jiného, než Tomáše Buška!!!

Ing. Aleš Šima MBA

Pomohl jsem s prodejem této nemovitosti:

Dobrý den, pane Bušku. Ještě jednou děkuji za prodej našeho bytu. Ráda jsem Vás poznala. Oceňuji Váše korektní jednání, profesionální zpracování nabídky bytu a partnerský přístup při komunikaci k realizaci prodeje. Vaše služby vřele doporučuji jiným zájemcům o prodej či nákup nemovitosti

Iva Drholecká

Pomohl jsem s prodejem této nemovitosti:

Ahoj Tomaši. Je to můj malý člověk, který vám gratuluje! Okamžitě jste slíbili své srdce Lazeňskému domu Teplice a sami jsi si koupili byt v budově! Drželi jste se jako teriér s patřičnou trpělivostí, abyste přišli k prodeji ostatních bytů! Vaše nadšení od začátku bylo důvodem pro spolupráci s vámi! Dříve jsme dali příležitost dalším 4 makléřským firmám, aby nás při prodeji podpořily, ale žádná z nich neprovedla žádný prodej. Nikdy jsme nechtěli snížit naše náklady, protože jsme nechtěli utrpět ztrátu! Budova byla příliš jedinečná (s architekty, kteří byli součástí „de Stijl“), ale „pamatkový uřad“ renovaci velmi zdražil a my jsme se drželi ceny nákladů. Samozřejmě bychom rádi dosáhli zisku, ale díky vašemu úsilí jsme neztratili! Věřím, že nyní poptávka konečně dosáhla úrovně, kterou lidé chtěli zaplatit, ale díky vaší neoblomnosti nakonec došlo k prodeji všech bytů! Podle našeho názoru byla prezentace vámi vyrobené budovy perfektní. Komunikace byla po celé období příjemná a přiměřená. Jelikož nemluví plynně česky, přijali jste moji chybu trpělivě a šarmem! Vaše služby mohu komukoli doporučit bez jakýchkoli námitek! Hodně štěstí v dalším vývoji vaší role podpory prodeje! Ještě jednou děkujeme za vaši službu! Pokračujte ve svých dobrých pracovních metodách!

Gijs Marteen Boot

Pomohl jsem s prodejem této nemovitosti:

Nemovitost jsme si vybrali, kvůli velikosti pozemku a dostupnosti. S prohlídkou jsme byli velice spokojeni, dokonce byla možnost si nemovitost prohlédnout znovu. Koupě měla pár zádrhelů, ale vše se podařilo vyřešit. Se službami jsme byli spokojeni, všichni byli milí a ochotní s čímkoliv pomoci a poradit.

manželé Morávkovi

Pomohl jsem s koupí této nemovitosti:

Dobrý den pane Bušek, 

ještě jednou moc děkujeme za prodej naší chaloupky, za Váš úžasný a přátelský přístup. Byla radost s Vámi spolupracovat. Jste profesionálové, ale především moc fajn lidi. Ještě jednou moc děkujeme a přejeme Vám všem hodně zdraví a  pohodových klientů.

Mějte se krásně. Janusová

Alena Janusová

Pomohl jsem s prodejem této nemovitosti:

Dobrý večer pane Bušku, chtěla bych Vám i panu Miškovi poděkovat za hladký průběh prodeje mého bytu. Rozhodně musím velmi ocenit váš profesionální přístup, díky kterému se prodej povedl uskutečnit téměř okamžitě s prvním zájemcem. Díky vám jsem s tímto neměla téměř žádné starosti, a hlavně jsem ušetřila spoustu času. Kdybych v budoucnu řešila nějaké záležitosti ohledně nemovitosti, určitě se opět obrátím na Vás. Ještě jednou vám oběma moc děkuji a přeji spoustu spokojených klientů. Mějte se hezky.

Veronika Frgalová

Pomohl jsem s prodejem této nemovitosti:

Se službami realitního makléře pana Buška a jeho společnosti Vaše Realitka jsme byli a jsme nad míru spokojeni, naprosto předčila naše očekávání neboť se bezkonkurenčně vymyká svou profesionalitou úrovni realitních kanceláří, se kterými jsme doposud měli zkušenost. Vstřícnost, pohotovost, ochota a ucelenost poskytnutých služeb je tady naprostou samozřejmostí, z „Vaší Realitky“ se stala „Naše Realitka“… jednoznačně doporučujeme.

manželé Kácelovi

Pomohl jsem s koupí této nemovitosti:

Děkuji za profesionální přístup při prodeji nemovitosti. Vše proběhlo rychle a bez sebemenších problémů. O vše se pan Bušek postaral. Bylo příjemné s ním jednat, na všechny otázky týkající se prodeje ochotně odpověděl. Jeho služby mohu jen a jen doporučit. Mnohokrát děkuji.

Irena Rušarová

Pomohl jsem s prodejem této nemovitosti:

Dobrý den pane Bušku, tímto bych Vám chtěl poděkovat za výtečnou spolupráci při prodeji mého bytu. V podstatě hned první zájemce se stal kupcem. Zvlášť oceňuji přístup Vaší RK, konkrétně dokonalé zpracování inzerce včetně 3D video projekce, která si myslím na klienta zapůsobí a určitě bych chtěl vyzdvihnout Vaši (papírovou) složku s veškerými informacemi, které můžou být pro klienta důležité. V poslední řadě bych chtěl pochválit profesionální přístup makléře. Hodně štěstí a pracovních úspěchů v dalším období.

Lumír Vaštík

Pomohl jsem s prodejem této nemovitosti:

Dobré odpoledne, dnes nám přistály penízky z prodeje našeho bytu. Mnohokrát děkujeme za perfektně odvedenou práci, bylo nám ctí s vámi spolupracovat. Kdyby z našeho okolí někdo prodával nemovitost, vřele vás doporučíme. Jste prostě jednička.

Leona Znamenáčková

Pomohl jsem s prodejem této nemovitosti:

Prodej domu a koupě nového bytu proběhla bez problémů a bez výrazných starostí děkuji moc pánům Buškovi a Miškovi. Jejich práci mohu jen doporučit. Děkuji moc

Barbara Brogowská

Pomohl jsem s prodejem této nemovitosti:

Realitní kancelář Vaše Realitka nám zprostředkovala prodej domu. Díky ní jsme nemuseli ztrácet čas a energii prohlídkami a zkoumáním bonity zájemců. Oceňujeme vysokou profesionalitu od přístupu, širokého spektra a kvality informací, přes profesionálního fotografa, který odvedl svou práci skvěle, až po finální dotažení všech potřebných náležitostí, které pan Miško provedl s rychlostí a bravurou.

MUDr. Boris Skulina

Pomohl jsem s prodejem této nemovitosti:

Oba makléři, kteří na prodeji nemovitosti spolupracovali, byli velice milí a ochotní. Jejich jednání bylo velice profesionální a vstřícné. Domluva rychlá a bezproblémová, což mě mile překvapilo. Navíc fakt, že vše zařídili za mě, mi velice ulehčil celý proces prodeje. Vše bylo jasné a přehledné.

Jana Tomášková Gregorová

Dobrý den, pane Bušku, velmi oceňuji Váš profesionální přístup při prodeji mého bytu 1+1 a také při prodeji bytu 1+1 mých příbuzných. Kvalita Vašich služeb je na vysoké úrovni, byla jsem nadšena lidským přístupem, ochotou vše vysvětlit , průběžnou informovaností a rychlostí prodeje. Doporučuji všem, kdo má zájem zakoupit, prodat nebo pronajmout nemovitost.

Eva Kocyanová

Pomohl jsem s prodejem této nemovitosti:

Konkrétně pan Bušek a pan Miško profesionální přístup, ochota, rychlost. Skvělá spolupráce

REOLKA VV sr.o. (Jan Vybíhal)

S Tomášem Buškem jsem spolupracoval při nákupu bytu poprvé. Od známých, kteří s ním již zkušenost měli, jsem slyšel samá pozivita. Vše probíhalo přesně podle domluvy – od první prohlídky bytu až po vyřízení veškerých podkladů s jeho kolegou Michalem Miškem. Díky!!!

Roman Opluštil

Pomohl jsem s koupí této nemovitosti:

Pan Bušek prodal můj byt tak rychle, že jsem nestihl ani mrknout okem. Vše proběhlo naprosto rychle a profesionálně. Skvělá prezentace umožnila prodat byt za nejvyšší možnou tržní cenu. Pokud budu opět potřebovat v budoucnosti pomoc realitní kanceláře, zcela jistě se na pana Buška a Miška obrátím.

Martin Vacek

Pokud potřebujete prodat nemovitost tak Tom Bušek a Michal Miško je jasná volba. Na prodej nemovitostí jsou to největší profíci, co jsem poznal. Profi fotogalerie, luxusní video prohlídka, nemovitost prodají za co nejvyšší tržní cenu. Vřele doporučuji, byl jsem spokojen na 110%!

Michal Sedláček

Pomohl jsem s prodejem této nemovitosti:

Dobrý den, chtěla bych Vám, pane Bušku a pane Miško, moc poděkovat za spolupráci při prodeji domu. Vaši realitku jsem si vybrala na doporučení a byla jsem maximálně spokojená, jak s nafocením a prezentací domu, tak i s ochotným a profesionálním řešením problémů, které prodej provázely. Především děkuji, že jste za mě vyřídili veškerou administrativu a právní záležitosti. Oceňuji lidský přístup, ochotu i profesionalitu a přeji Vám spoustu spokojených klientů.

Dagmar Ambrozová

Pomohl jsem s prodejem této nemovitosti:

Ahoj Tome, díky za velmi osobní avšak profesionální přístup při koupi bytu v Hranicích. Hned jak jsme se s tebou a Michalem Miškem poprvé potkali v kanceláři, tak jsem si myslel, že by to mohlo klapnout. A už po prvním setkání jsem věděl, že jsme se rozhodli správně. Následný Michalův servis byl úplně skvělý. Od podpisu smlouvy, až po předání bytu. Nejlepší bylo, že jsem se o nic nemusel starat, a přitom jsem věděl, že mi neuteče žádný termín nebo maličkost na které by celá koupě zkrachovala. Díky moc a vím kam se obrátit až se budu stěhovat 🙂

David Opluštil

Pomohl jsem s koupí této nemovitosti:

S realitní společností Vaše realitka se nám spolupracovalo velmi dobře. Oba pánové makléři nás mnohokrát přesvědčili, že jsme v rukou skutečných profesionálů. Vždy ochotní, vždy dostupní, vždy připraveni řešit velké množství problémů, které prodej dnes už naší nemovitosti zahrnoval. Vřele doporučujeme a přejeme mnoho další spokojených klientů.,

manželé Janečkovi

Pomohl jsem s koupí této nemovitosti:

Dobrý den pane Bušku, moc děkujeme za rychlý a bezproblémový prodej domu. Dostali jsme na Vás tip od Vašeho klienta, kterému jste prodal nemovitost a byl s Vámi nadmíru spokojen. Prodej probíhal bez diskuze precizně, profesionálně a s lidským přístupem. Prezentace prodeje byla na nejvyšší úrovni. Vše proběhlo bleskurychle. Určitě bych Vás a Vašeho kolegu pana Miška doporučil i dalším známým, kteří budou řešit prodej nemovitosti. Dáváme ********** 🙂

manželé Zitterbartovi

Pomohl jsem s prodejem této nemovitosti:

„Dobrý den, doporučuji spolupráci při prodeji nemovitosti s realitní kanceláří Vaše realitka, jejímž majitelem je pan TOMÁŠ BUŠEK. Známe jej již 10 let a dovoluji si ho nazvat „rodinným makléřem“. Je to velmi ochotný člověk, lidé v jeho týmu pracují na 100 procent .Vzorec úspěšnosti této realitní kanceláře je velmi jednoduchý: inzerát, fotografie, videoprezentace, několik osobních návštěv bez ohledu na čas, a k všeobecné spokojenosti zákazníka. A výsledek? Světe div se – vždy úspěšný prodej. Vše prodáno v poměrně krátkém čase a spokojenost je na obou stranách. Budu-li v budoucnu potřebovat realitního makléře, volím rozhodně pana Tomáše Buška. Jeho realitní kancelář je pro nás absolutní jedničkou na trhu realit. „

manželé Popovi

Pomohl jsem s prodejem této nemovitosti:

V roce 2019 jsme s manželkou prodávali rodinný dům v Beskydech. Od samotné přípravy prodeje až po samotný servis při prodeji jsme byli maximálně spokojeni. S odstupem času hodnotím spolupráci s panem Buškem jako velmi dobrou zkušenost a mohu jeho služby jen doporučit. Profesionální přístup zpracování nabídky a mediální prezentace je na té nejvyšší úrovni. Tento přístup k realitám by měl vzorem pro ostatní realitní kanceláře. Ještě jednou děkujeme za Vaše služby.

Jan Pjentak

Pomohl jsem s prodejem této nemovitosti:

„Na realitní kancelář jsme se obrátili s manželkou z důvodu prodeje bytu. Od začátku nás pan Bušek informoval o každém kroku a vše za nás vyřídil. My jsme tedy mohli sledovat prodej našeho bytu z pohodlí domova. Překvapilo nás, jak moc vstřícné jednání a příjemné vystupování pan Bušek měl a nic pro něj nebylo problémem, který by se nedal vyřešit. Vše nám, jakožto neznalcům realit a právních předpisů, vysvětlil srozumitelně a s případnými dotazy jsme se na něj mohli obracet i mimo schůzky a pracovní dobu. Tímto panu Buškovi a jeho kolegům děkujeme za prvotřídní služby. „

Vít Škařupa

Pomohl jsem s prodejem této nemovitosti:

„Takže když to shrnu: 1) Krásná prezentace bytu jak kupujícího, tak prodávajícího, Váš fotograf umí vše nafotit úplně nádherně a máte vše přehledně a jasně zveřejněno u inzerátu 2) Perfektní komunikace s Vaší realitkou, rychlé jednání, dobrá spolupráce, velká ochota, vše jasně vysvětleno již od začátku 3) Kvalitní právní servis, o nic jsme se nemuseli starat. Vše jste vyřídili za nás (smlouvy, katastr, převody, hypotéku, dan z nabytí nemovitosti) 4) Účast při předání bytu byla taky velmi užitečná a předávací protokol se vším všudy. Obešlo se to pak bez komplikací s prodávajícím a kupujícím. 5) Na čem jsme se dohodli vše platilo a bylo na 100 % splněno. 6) Cena za provizi se nám zdála zpočátku vysoká, ale za vaši práci, je to odpovídající a teď toho nelitujeme. Sami bychom to vyřizovali rok. 7) Díky Vašemu výběru kupujících a prodávajících, byli to slušní lidé, proběhla výměna bytu hladce a bezproblémově. Kolikrát člověk narazí na podvodníčky a lichváře. Takže za nás máte 5 hvězdiček a jisté doporučení pro další potencionální zákazníky. Děkuji za spolupráci.“

Ing. Marek Pavel

„Se službami a jednáním p.Buška jsem spokojená,vždy se dostavil ve stanoveném čase k jednání,a vždy mě podrobně informoval o dané situaci.Ochotný,flexibilní“   

Gabriela Tibitanzlová

Pomohl jsem s koupí této nemovitosti:

„Příjemné a vstřícné jednání, pozitivní ve všech směrech, nic nebyl problém, perfektní pracovní sehranost pana Buška a pana Miška a jako bonus jejich věčně dobrá nálada,, doporučuji 100%.“

Miroslava Zábranská

Pomohl jsem s prodejem této nemovitosti:

„Chtěl bych složit velké díky týmu z realitky. Jejich profesionální a vždy ochotný přístup byl famózní. Pan Bušek se svou kolegyní Helenou Žejdlíkovou mne vždy informovali o průběhu a jakékoliv změně a tím mi dávali jistotu, že vše probíhá v pořádku. Jejich prezentace na prodej nemovitosti je opravdu jedinečná. Byl jsem i velmi spokojený s panem Miškem, který při přepisu nemovitosti nevynechal ani jeden detail a vše proběhlo hladce. Přeji Vám hodně spokojených zákazníků.“

Petr Heryán

Pomohl jsem s prodejem této nemovitosti:

„Pan Bušek mě a mé manželce zprostředkovával koupi pozemku. Jeho péče o nás, jako o klienty byla velmi nadstandardní. Byli jsme informování o všem a s předstihem. Velmi si u něj vážíme přívětivého a slušného jednání. S realitní kanceláří jsme byli spokojeni i jako s celkem, jelikož nám zařídila i hypotečního specialistu, který se o nás taktéž stará s velkou péčí. Na závěr bychom ještě jednou rádi všem poděkovali. Maškovi“

manželé Maškovi

„Profesionální a ochotný přístup. Přesné a rychlé informace.“

Jan Reška

„Jelikož oba pány – Tomáše Buška i Michala Miška znám po profesní stránce již nějakou dobu, bez sebemenších obav jsem se rozhodl pro prodej své nemovitosti přes ně. Od začátku tj. při rozhodování zda-li byt prodat či nechat, mě Tomáš Bušek profesionálně nastínil nynější situaci cen nemovitostí,ekonomiku pro další období dle statistik, atd. Po zvážení všech pro a proti jsem se k prodeji rozhodl. Po cca 14 dnech od zahájení inzerce se prodej uskutečnil. Tuto etapu až do finále-předání klíčů a předávacího protokolu zařizoval Michal Miško. Kvůli mé pracovní vytíženosti, na základě plné moci,zařídil vše potřebné za mě bez jediné chyby nebo problémů. Do budoucna mohu Tomáše a Michala s čistým svědomím všem zájemcům,ať už o prodej nebo koupi nemovitosti, či jiných služeb okolo realit jen doporučit“

Pavel Haupt

Pomohl jsem s prodejem této nemovitosti:

„Profesionální přístup, svou práci bere zodpovědně, příjemné vystupování, vřele doporučuji komukoliv kdo využije jejich služby“

Roman Zábranský

Pomohl jsem s prodejem této nemovitosti:

„Pánové Bušek a Miško, kteří s námi spolupracovali, fungovali velice profesionálně. Vyřešili jakýkoli problém nebo odpověděli na naše otázky téměř vždy okamžitě. Celkově jsme tedy se zprostředkováním koupě byli spokojeni.“

Mgr. David Petráž

Pomohl jsem s koupí této nemovitosti:

„Dobrý den, delší dobu jsem hledal dům na Chvalčově, až se naskytla příležitost koupě domu v dražbě. Protože s tímto tipem prodeje nemám žádné zkušenosti, obrátil jsem se pro radu na paní Žejdlíkovou. Když mi řekla, že mě bude zastupovat s kolegou panem Buškem v této dražbě a postarají se o veškeré formality, okamžitě a s radostí jsem souhlasil. Tuto dražbu vyhráli v můj prospěch, za což jsem jim vděčný a tím patří z mé strany velké DÍKY. Kdykoliv jsem potřeboval s něčím poradit, nebál jsem se na paní Žejdlíkovou obrátit, vše mi bylo vysvětleno. V neposlední řadě bych chtěl poděkovat hypotékářovi s kterým jsem řešil financování ohledně domu a taktéž jej mohu doporučit. Z mé strany naprostá spokojenost. Radim N.“

Radim Nelešovský

„Se všemi a se vsim v RK jsem byl nadmíru spokojen. Všem budu vaše komplexní služby doporučovat. Ještě jednou velké diky“

Pavel Voznica

Se službami jsem spokojen, přístup byl u pana Buška a Miška velmi profesionální. Tyhle dva makléře rád doporučím dále.

Petr Bouchal

Nejdříve jsem si chtěla prodat dům sama, ale po asi desáte návštěvě různých zájemců mi došla trpělivost.Měla jsem pocit, že můj dům slouží jako „průchoďák“ pro lidi co jdou zrovna kolem a kdo ví, jestli měli vůbec peníze na koupi.Toho času co jsem s každým strávila…uuuuf.Jsem moc ráda, že jsem narazila na pana Zahradila, pana Miška a pana Buška – opravdu profíci každým coulem.Od prohlídek (za to jsem asi nejvděčnější, jelikož mi to bralo čas a nervy), řešení spoustu papírů kolem, běhání po úřadech, smluv a spoustu dalších věcí okolo prodeje (a že jich nebylo málo) až po hladké předání domu kupujícím (i energie za mě přepsali), zajistili pánové vše ve velmi rychlém čase a s péčí s jakou jsem se u obchodníků snad ještě nesetkla.A ten lidský přístup oceňuji nejvíc! Jako bonus mi prodali můj dům ještě o několik set tisíc víc.Tohle bych prostě s takovou bravurou jako pánové makléři nezvládla.Moc děkuji za vše a kdykoliv budu já nebo někdo z mého okolí řešit prodej či nákup nemovitosti tak pan Zahradil, Miško a Bušek jsou pro mě absolutně jasná volba. Vaše vděčná klientka.

Helena Hlavinková

Dobrý den. Chtěla bych tímto velice poděkovat panu Buškovi a Miškovi za perfektně odvedenou práci, hezké chování a slušné jednání a tímto celé realitní kanceláři. Jsem ráda, že jsem natrefila na ty správné lidi, kteří mi pomohli k realizaci mých snů. Děkuji moc!

Lenka Kapinusová

Profesionální přístup od nafocení objektu vč. foto z dronu, přes organizaci prohlídek, přípravu dokumentace a smlouvy až po bleskové převedení kupní ceny. Děkuji a doporučuji.

Romana Pospíšilová

Vše proběhlo naprosto v pořádku.

Ondřej Lomnančik

Pan Bušek je člověk na svém místě.

Ivo Jukl

Profesionální přístup.

Eduard Kozák

Tomáš a Michal jsou skvělí makléři, je jasné, že začínali pod vynikajícím dohledem a teď těží z toho, co se naučili :))))) Určitě všem kluky doporučuji.

Miroslav Jonáš Investment s.r.o. (Ing. Miroslav Jonáš)

Děkujeme za profesionální služby realitních makléřů p. Buška T. a Miška M. z pobočky v Hranicích. Jednání bylo vedeno po profesní i lidské stránce na vysoké úrovni.

Emilie Pazdoňová

Dobrý den, děkuji mnohokrát pánům Miškovi a Buškovi, za mimořádnou profesionalitu během celého procesu koupi nové nemovitosti. Oba pánové byli po celou dobu mimořádně profesionální, ochotní a zdvořilí, přitom neztráceli nikdy nadhled a lidskost. Velice oceňuji flexibilitu obou pánů, kteří byli ochotni realizovat naše schůzky i v pozdním večerních hodinách, neboť jsem jinak velmi pracovně vytížen. Děkuji také za možnost vypracovat po koupi nemovitosti daňové přiznání pro finanční úřad, neboť se, jako většina mužů, naprosto ztrácím ve veškerých formulářích a běhání po úřadech. Děkuji mnohokrát.

Jan Lužný

S uvedenou realitní společností jsem byl od začátku spokojený.Ochota a profesionální přístup. Doporučuji všem co budou prodávat, nebo kupovat nemovitosti. Valla Vladimír

Vladimír Valla

Ušetřili jsem spoustu času, vůbec jsme se o nic nestarali a prodej bytu i s nájemníky byl vyřešený ke spokojenosti všech.

Šárka Škařupová

Pan Bušek byl jako vždy velmi vstřícný, ochotný a pružný. S jeho službami jsme byli vždy spokojeni a těšíme se na další spolupráci.

Agrochov Jezernice, a.s. (Zdeněk Kotík)

Pan Bušek byl jako vždy velmi vstřícný, ochotný a pružný. S jeho službami jsme byli vždy spokojeni a těšíme se na další spolupráci.

Agrochov Jezernice, a.s. (Zdeněk Kotík)

Byla jsem spokojena s celým týmem realit, to jest, paní Viklická za Brno a pan Bušek a pan Miško, za Hranice na Moravě

Věra Kadlecová

Velmi kladně hodnotím profesionální přístup realitního makléře pana Tomáše Buška.

Vlastimil Zela

Naprosto dokonalý a profesionální servis služeb, vše v naprostém pořádku. Doporučuji kudy chodím! Vše vysvětlí, vše zajistí a mají naprosto přátelský přístup! Moc děkuji za jejich služby v prodeji realit.

Daniela Králová

Se službami realitní kanceláře jsem byl spokojen. Přístup k mé osobě byl vždy korektní a byl jsem pravidelně informován o stavu vyjednávání a řešení vedoucí ke koupi. Termíny k osobnímu jednání vždy upravili dle mých časových možností. Velice mile jsem byl překvapen i tím že mi zařídili přiznání k dani z nabytí a to podali na příslušný úřad. Který je mimo místo jejich sídla. Zařídili smlouvy na přepojení elektriky. Nevím zda je to běžné ale tímto mi ušetřili spoustu času a starostí v oblasti kde se běžně nepohybuji a složitě bych musel řešit nové smlouvy atd. Tímto bych chtěl vyjádřit poděkování makléřům a přeji vám mnoho spokojených zákazníků i do budoucnosti.

Miloš Doskočil

Osobně doporučuji realizovat nákup nebo prodej nemovitosti jedině přes pana Buška a Miška. Mám s nimi bohatou, několikaletou a skvělou spolupráci. Vždy vše klaplo na výbornou. Člověk se nemusí o nic starat a ví, že vše proběhne v nejlepším pořádku po právnické i finanční stránce.

Šárka Škařupová

Absolutní jedničky! Jednání velmi profesionální a vše absolutně bez problému. Vše vysvětlili, vše bylo jasné a vše dopadlo přesně tak jak se domluvilo a sepsalo. Doporučuji!

Daniela Králová

Obchod proběhl v pořádku. děkujeme.

Robin Krakovský

Super, můžu tuto realitní kancelář doporučit.

Simona Makošová

Celá transakce proběhla korektně, makléře bych určitě doporučil.

Ing. Martin Číž

Nejprofesionálnější realitka za poslední dobu. Těšíme se na další spolupráci. VA

AAAE hospodářská, s. r. o. (Václav Andrýsek)

Přístup makléřů pana Buška a pana Miška je vždy profesionální a proto jsme spolu zrealizovali už několik zakázek. Pro jejich znalosti a orientaci v problémech realitních a často i právních, také současně vždy stoprocentní přístup k řešení jakéhokoliv problému je doporučuji všem známým. Těším se na další spolupráci.

STAVITELSTVÍ STŘECHY, s.r.o. (Milan Hajlman)

Profesionální jednání, maximální vstřícnost, mohu vřele doporučit

Everness s.r.o. (Vojtěch Kulička)

Dobry den, pokud bych hodnotil oba dva makléře zastupující Vaši společnost 1- 10, hodnotím číslicí 10. Kladný přístup, veškerá informovanost o průběhu prodeje nemovitosti- telefonicky,písemně. Nikdy jsem se s takovou ochotou a zájmem nesetkal. Měl jsem zkušenosti s jinými realitními kancelářemi, ale důvěru jsem našel až nyní. Děkuji mnohokrát, prodej byl bez starostí, rád doporučím dále svým známým.

Lukáš Matušinec

Chcete prodat nemovitost?

Vyplňte formulář a já se Vám ozvu.

Beru na vědomí zpracování osobních údajů.