PRODÁNO

Prodej, luxusní byty, Teplice nad Bečvou

Video prohlídka

Virtuální prohlídka

Fotogalerie

Popis nemovitosti

Nabízím Vám exkluzivně prodej luxusních bytů v osobním vlastnictví, které jsou umístěné v residenci o sedmi bytech v samotném srdci lázní Teplice nad Bečvou. Lázně Teplice nad Bečvou jsou nejstarší lázně na Moravě, pocházejí z roku 1553. Tyto lázně se specializují na kardio – rehabilitaci, respirační a revmatické choroby, diabetes, muskuloskeletální poruchy (svalů a kostí) a neurologická onemocnění. Lázně jsou taky známé pro sílu svých přírodních minerálních pramenů, které jsou bohaté na oxid uhličitý. Tyto byty jsou ideální pro větší rodinu, jako manažerské byty nebo jako velmi výhodná investice k následnému pronájmu – poskytují jedinečnou příležitost pro ty, kteří chtějí koupit část historické budovy umístěné v překrásném prostředí. Budova pochází z roku 1934 a byla navržená mezinárodně uznávanými českými architekty – Oskarem a Elly Oehlerovými, kteří byli členy slavného mezinárodního uměleckého hnutí „De Stijl“ na počátku 20. století. „De Stijl“ byl založený v roce 1917 v Nizozemsku. Budova byla původně navržena jako obrovské soukromé obydlí, později sloužila jako administrativní sídlo pro blízké lázně Teplice nad Bečvou. Po delší době, kdy nebyla budova osídlena, koupila budovu nizozemská developerská společnost, která se specializuje na rekonstrukci historických budov, aby ji následně renovovala. Dokončený projekt spojuje své historické dědictví s nejmodernějšími prvky interiérového designu a vysokými specifikacemi luxusu. Během obnovy, společnost úzce spolupracovala s různými úřady odpovědnými za ochranu historických budov. Výjimečné a nadstandardní bydlení v lázeňském městečku s výbornou dopravní dostupností do centra Hranic a na dálnici D1 (6 km) v budově jenž je zapsána jako jedna z národních kulturních památek České republiky. U domu se nachází autobusová zastávka, zdroj s lázeňskou kyselkou, bazén, příroda, lázeňská kolonáda, wellness centrum, solárium, bowling, kavárny a mnoho dalšího pro sportovní využití. Olomouc 40 km, Ostrava 60 km, Brno 120 km, Praha 320 km. Zajistím optimální variantu financování. Pro bližší informace nebo domluvení prohlídky mě kontakujte. Doporučuji tuto jedinečnou nabídku! 

Byt 4+kk v 3.NP

Byt 4+kk má nadstandartní rozlohu 102,5 m2 a disponuje dvěma koupelnami. Byt se nachází v posledním 3. NP, náleží k němu také 2 parkovací místa v uzavřeném areálu residence, podíl na krásné zahradě kolem domu, která má výměru větší než 6600 m2 a sklení prostor. Byt je výborně dispozičně řešený s průchozími pokoji a jedná se o rozlohu, která zabírá celé patro. Velký obývací prostor moderně  propojený s kuchyňským koutem, připraveným na instalaci kuchyňské linky, tři pokoje a dvě koupelny, kde ve větší z nich se nachází dvě umyvadla , sprchový kout, vana, WC a přípojka na pračku a sušičku a v menší se nachází umyvadlo, sprchový kout a WC. Jeden z pkojů je oddělen od dalších prostor, kdy společně s menší koupelnou tvoří prakticky oddělený prostor pro dostatek soukromí. Z bytu je nádherná výhled do celého lázeňského okolí.

 

Mapa

Cena

4.538.500,- Kč

V případě, že hledáte něco trošku jiného, určitě mě sledujte na Facebooku na stránce:  Tom Bušek – Váš realitní makléř. Pravidelně tam zveřejňuji nové zakázky přednostně, takže o nich budete vědět jako první.

Máte zájem o nemovitost?

Ptejte se na cokoliv.

Radniční 32, Hranice

tomas@tomasbusek.cz

605 543 750

Chcete prodat nemovitost?

Vyplňte formulář a já se Vám ozvu.

Beru na vědomí zpracování osobních údajů.