PRODÁNO

Byty 2+1 a 3+1 dohromady jako 5+2, Ostrava - Poruba, ul. Bulharská

Video prohlídka

Virtuální prohlídka byt 2+1

Virtuální prohlídka byt 3+1

Fotogalerie bytu 2+1

Fotogalerie bytu 3+1

Popis nemovitosti

Unikátní a ojedinělá příležitost pro investici nebo pro bydlení s nárokem na velké prostory. Nabízím Vám dva byty v osobním vlastnictví na jednom patře (2.NP/12.NP), které jsou propojené chodbou a celková dispozice je 5+2 s podlahovou plochou 120 m2 nebo využitelné jako dva samostatné byty 2+1 a 3+1, každý s vlastním vchodem (spojuje je pouze vstupní chodba, takže jsou ihned připraveny i pro tuto variantu). Pokud tedy sháníte opravdu nadstandardní bydlení nebo např. koupi dvou bytů, kde v jednom budete bydlet a druhý pronajímat nebo oba byty jako investici na jednom místě, pak je tato nabídka určena přesně pro vás. Dům, ve kterém jsou byty umístěny je po celkové revitalizaci a má výtah. Nynější majitelé mají pronajaté vyhrazené parkovací místo u domu (teoretická možnost uzavření smlouvy na nového majitele), popř. před domem je dostatek parkovacích možností. Podmínkou prodeje je uvolnění bytů nejpozději do 31.12.2022 (kvůli dostavbě RD) a ponechání do této doby nynějších majitelů v nájmu (nájemné bude určeno smluvně). Byty se nachází v lukrativní lokalitě, kde v bezprostřední blízkosti domu je škola, školka, lékař, ochody, restaurace, park a další občanská vybavenost a zároveň se jedná o klidnou lokalitu. Zajistím pro Vás nejlepší variantu financování. Podívejte se na video prohlídku, která nabízí souhrn toho nejdůležitějšího a projděte si i virtuální prohlídky u inzerátu ať znáte přesné dispozice bytů. V případě více zájemců si prodávající vyhrazuje právo na licitaci o ceně. 

Doporučuji tuto jedinečnou nabídku! 

Byt 2+1

Byt 2+1 má podlahovou plochu 55 m2 a příslušenství sklep 2 m2. Byt má dva velké neprůchozí pokoje, velkou chodbu, koupelnu se sprchovým koutem, samostatné WC a kuchyni. V bytě jsou velká plastová okna a proběhly zde následující rekonstrukce – zděné jádro, nová koupelna, WC a kuchyně, elektřina v mědi v koupelně a na chodbě, nové radiátory, instalace bezpečnostních a protipožárních vstupních dveří NEXT. Podlahy jsou PVC, parkety a keramická dlažba. 

Byt 3+1

Byt 3+1 má podlahovou plochu 65 m2, lodžii o velikosti 3 m2 a příslušenství sklep 2 m2. Byt má tři velké neprůchozí pokoje, chodbu, koupelnu s vanou, samostatné WC a kuchyni. V bytě jsou velká plastová okna a proběhly zde následující rekonstrukce – nová koupelna (jádro ponecháno původní, ale proběhla celková renovace), nové radiátory, instalace bezpečnostních a protipožárních vstupních dveří NEXT. Podlahy jsou plovoucí, parkety a keramická dlažba.

Mapa

Cena

6.415.000,- Kč

V případě, že hledáte něco trošku jiného, určitě mě sledujte na Facebooku na stránce:  Tom Bušek – Váš realitní makléř. Pravidelně tam zveřejňuji nové zakázky přednostně, takže o nich budete vědět jako první.

Máte zájem o nemovitost?

Ptejte se na cokoliv.

Radniční 32, Hranice

tomas@tomasbusek.cz

605 543 750

Chcete prodat nemovitost?

Vyplňte formulář a já se Vám ozvu.

Beru na vědomí zpracování osobních údajů.