PRODÁNO

Novostavba RD 3+kk, Hranice, ul. Smetanovo nábřeží - unikátní modulární dům

Video prohlídka domu

Lokalita: Hranice v sedmi minutách

Virtuální prohlídka

Fotogalerie

Půdorysy

Energetický štítek

Popis nemovitosti

Unikátní modulární dům v Hranicích je na PRODEJ! O tom, jak se dům stavěl, tak o tom, se přesvědčilo více než 12 milionů lidí, díky mediální známosti celého projektu na youtubovém kanálu 2apples, napsalo se o něm nespočet článků a vystřídalo se u něj mnoho novinářů. Díky tomu je stavba velmi podrobně dokumentovaná a jsou detailně popsané benefity bydlení v tomto typu domu. Dům byl postaven v roce 2021.

Dům o podlahové ploše 133 m2, k tomu terasa o velikosti dalších 30 m2 m2, z které jsou impozantní výhledy na oku lahodící scenérie řeky Bečvy, městského parku a komplexu na Staré střelnici, kde najdete divadlo, tenisové kurty i restauraci. Dům je situován poblíž nově budovaného nábřeží řeky Bečvy, u nějž by měl brzy vzniknout také malebný parčík a kavárna. Pokud byste se o Hranicích chtěli dozvědět více, neváhejte a pusťte si naše video Hranice v sedmi minutách. Odkaz najdete pod videem, stejně, tak jako odkaz na kanál 2apples.

Dispozice domu (půdorysy naleznete ve fotogalerii), který stojí na pozemku o výměře 753 m2, je nyní 3+kk, technická místnost, 2x koupelna s WC (v jedné se nachází sprchový kout a v druhé luxusní vana, postavená v prostoru), vstupní chodba a velká komora. Dětský pokoj v 2.NP je připraven na budoucí rozdělení příčkou na dva pokoje. V ložnici je vybudovaná také velká šatna. Z přízemí do patra se dostanete po designově osvětleném schodišti. Dům je připojen k elektřině, vodovodu i kanalizaci, dešťové vody jsou svedeny do retenční nádrže. Dům je kompletně zateplen a sluneční svit do domu propouští obrovská plastová okna. Zatemnění prostorných oken umožňují předokenní žaluzie v 2.NP. Navíc je celý dům vybaven rekuperací. Podlahové topení infra fóliemi v celém domě (6 okruhů), můžete ovládat pomocí chytré aplikace TapHome a o ohřev vody se stará 80 litrový elektrický bojler. Bezpečnost domu, zajišťuje zabezpečovací systém AJAX, který je vybaven i kouřovými čidly. Co se týče podlah, procházet se budete po plovoucí podlaze a keramické dlažbě. Dům má také přípravu na FVE. Už jen samostatný příchod z pozemku do domu pro vás bude zážitkem, díky venkovnímu schodišti, které vypadá jako, kdyby se vznášelo. K dokonalosti bude chybět už jen dodělání plotu a vjezdové brány. Potěší i dostatek parkovacích míst, takže velká rodinná oslava nebude žádný problém.

Mohl bych toho popsat mnohem víc, ale nejlépe bude to vše vidět na vlastní oči. Pokud chcete vlastnit unikát, který jen tak někdo jiný rozhodně nemá a zároveň chcete cítit vůni nového domu, pak je tato nabídka tou správnou volbou právě pro vás. Zajistím pro Vás nejlepší variantu financování. Podívejte se na video prohlídku, která nabízí souhrn toho nejdůležitějšího a projděte si i virtuální prohlídku u inzerátu ať znáte přesné dispozice domu. Uvolnění domu, po dohodě.

Mapa

Cena

7.900.000,- Kč

V případě, že hledáte něco trošku jiného, určitě mě sledujte na Facebooku na stránce:  Tom Bušek – Váš realitní makléř. Pravidelně tam zveřejňuji nové zakázky přednostně, takže o nich budete vědět jako první.

Máte zájem o nemovitost?

Ptejte se na cokoliv.

Radniční 32, Hranice

tomas@tomasbusek.cz

605 543 750