PRODÁNO

Prodej, stavební pozemek, Olomouc - Nemilany

Video prohlídka

Fotogalerie

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízím prodej stavebního pozemku v Olomouci – Nemilanech v lukrativní lokalitě. Pozemek o celkové výměře 974 m2 se nachází v klidné části, na kraji obce. Dle územního plánu je pozemek určen pro zástavbu bydlení na rodinné domy. Elektřina na hranici pozemku, vodovod, kanalizace a plyn 50 m od pozemku. Výborná dopravní dostupnost – 3 km na dálnici D1 a 6 km do centra města Olomouc. V městské části Nemilany naleznete autobusové zastávky, vlakovou zastávku, dětská hřiště, restaurace, poštu, mateřskou školu, základní školu a vše další je vedle v Olomouci. Příjezd po zpevněné obecní komunikaci. Zajistím Vám optimální variantu financování vč. výstavby RD.

Prodej se uskuteční formou licitačního prodeje.

Místo konání prodeje: https://www.rps-aukce.cz/drazba/15/prodej-stavebniho-pozemku-v-olomouci—nemilany-974-m2.html

Každý zájemce je povinen si zjistit skutečný současný stav nemovitosti s ohledem na případné reklamace vlastností předmětu licitace.

Termín prohlídky najdete v licitační vyhlášce (26.4.2021 od 15 do 18 hod. a 3.5.2021 od 15 do 18 hod., po předchozí telefonické domluvě s realitním makléřem vyhlašovatele), účast není povinná. Již nyní se můžete registrovat a přihlásit k licitaci na portálu. Individuálně proveďte ověření totožnosti dle pokynů.

Datum zahájení licitace datum 4.5.2021 od 8:00

Datum ukončení licitace datum 9.5.2021 do 17:00

Mapa

Cena

3.610.000,- Kč

V případě, že hledáte něco trošku jiného, určitě mě sledujte na Facebooku na stránce:  Tom Bušek – Váš realitní makléř. Pravidelně tam zveřejňuji nové zakázky přednostně, takže o nich budete vědět jako první.

Máte zájem o nemovitost?

Ptejte se na cokoliv.

Radniční 32, Hranice

tomas@tomasbusek.cz

605 543 750

Chcete prodat nemovitost?

Vyplňte formulář a já se Vám ozvu.

Beru na vědomí zpracování osobních údajů.