Prodej, rodinný dům s bazénem a velkou zahradou, Hranice VII-Slavíč, okr. Přerov

Video prohlídka

Fotogalerie

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízím k prodeji rodinný dům o dispozici 4+kk s velkou zahradou, bazénem, zahradním jezírkem a prostornou garáží ve Slavíči, v klidné části obce.

Dům byl postaven v roce 2002 a je poslední v zástavbě v ulici. Cihlový dům je dispozičně řešen jako 4+kk (podlahová plocha domu je 140 m2), s neprůchozími pokoji, velký obývací pokoj s kuchyní, jídelnou a výstupem na terasu, tři pokoje (jeden s vlastní koupelnou a WC), 2x koupelna, 2x WC, komora, technická místnost, vodárna, garáž s elektrickými vraty a se vstupem do domu o nadstandartní ploše 74 m2. Po výstupu z obývacího pokoje na částečně krytou terasu o výměře 18 m2, vás jistě potěší krásný krytý bazén 7 x 3 m s filtrační jednotkou. Také zde najdete další technickou místnost na uložení např. zahradního nábytku.

Před domem je několik parkovacích míst a také další kryté parkovací stání o výměře 36 m2 při vjezdu u hlavní brány. Na obrovském pozemku o výměře 2853 m2, najdete také udržovanou zahradu o dvou úrovních, kde se nachází jezírko 70 m2, zděná hospodářská budova s plochou 30 m2 a dále stromy, keře a další okrasné porosty, které dotváří krásu celé zahrady a okolí domu. Kolem domu jsou vybudovány další zpevněné plochy a chodníky. V domě jsou plastová okna, na střeše pálená taška a celý dům je v perfektním stavu, který je určený k nastěhování.

O vytápění se stará teplovodní podlahové topení na plyn, dále jsou vyvedeny i radiátory a v obývacím pokoji vás jistě potěší i možnost zatopit si v krbových kamnech. Ohřev teplé vody zajišťuje plynový kotel. V obývacím pokoji a ložnici je také instalovaná klimatizace. Měsíční náklady na bydlení se zde pohybují v rozumné míře, podobně jako ve velkém bytě.

No a jak daleko se nachází vše důležité a co je v okolí? Slavíč je místní části města Hranice s 298 obyvateli a nachází se 6 km od Hranic, kde naleznete veškerou občanskou vybavenost. Do školky a školy to budou mít děti nejblíže do Drahotuš, na autobus 300 m (jezdí zde MHD) a kousek od domu je také cyklotrasa, dětské hřiště, dále krásná sokolovna a hřiště, kde se odehrávají různé kulturní akce a zajímavostí ve Slavíči je unikátní technická památka – nevyužívaný železniční tunel Ferdinandovy dráhy z let 1845–46. V obci fungují spolky jako TJ Sokol Slavíč, Sbor dobrovolných hasičů nebo Jezdecký klub.

Takže pokud hledáte kvalitní a krásné bydlení s velkou zahradou, bazénem, dobrou dostupností služeb a dalšími výše popsanými benefity, pak je tento dům tou přesnou volbou pro vás. Dům bude volný po dohodě. Zajistím pro Vás nejlepší variantu financování. Podívejte se na video prohlídku, která nabízí souhrn toho nejdůležitějšího. Prohlídky po dohodě s makléřem.

Mapa

Cena

8.450.000,- Kč

V případě, že hledáte něco trošku jiného, určitě mě sledujte na Facebooku na stránce:  Tom Bušek – Váš realitní makléř. Pravidelně tam zveřejňuji nové zakázky přednostně, takže o nich budete vědět jako první.

Máte zájem o nemovitost?

Ptejte se na cokoliv.

Radniční 32, Hranice

tomas@tomasbusek.cz

605 543 750

Chcete prodat nemovitost?

Vyplňte formulář a já se Vám ozvu.

Beru na vědomí zpracování osobních údajů.