PRODÁNO

Rodinný dům 3+kk, Sedlnice, okr. Nový Jičín

Video prohlídka

Fotogalerie

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízím prodej rodinného domu za cenu bytu, v obci Sedlnice. Jedná se o polovinu dvojdomku, jehož dominantou je pozemek o celkové výměře cca 1707 m2 s velkou oplocenou zahradou kousek od centra obce. Do budoucna je možné část zahrady oddělit a prodat zvlášť jako stavební pozemek. Dispozičně je dům přízemní (103 m2), kde se nachází byt 3+kk, koupelna, WC, zádveří, hala a sklad a výstup z kuchyně přes terásku na zahradu (půdorys naleznete ve fotogalerii). Pod částí domu je sklep (56 m2) a podkroví (103 m2) je vhodné k dobudování dalších obytných prostor. Dům je vytápěn krbovými kamny s výměníkem do radiátorů a je možné také vytápět kotlem na tuhá paliva (dokoupit kotel a zapojit) nebo plynovým kotlem (dokoupit kotel a zapojit), ohřev vody el. bojlerem. Dům je napojen na elektřinu, plyn (momentálně odpojeny hodiny), vodovod a odpad je napojen na septik. Na zahradě se nachází garáž s technickou místností (42 m2). Dům je postaven z cihel, na střeše je pálená taška a v domě jsou vyměněny plastové ona a vstupní dveře. Dům je určen k modernizaci, ale dá se v něm bydlet ihned – nynější majitel využívá aktivně k bydlení. Parkování před domem a na zahradě pro několik automobilů. Dům volný dle dohody.

Obec Sedlnice se nachází v okrese Nový Jičín v Moravskoslezském kraji a je velmi oblíbenou obcí pro život, kde žije přibližně 1600 obyvatel. Je zde kompletní občanská vybavenost – základní amatérská škola, pravidelné autobusové spoje, vlaková zastávka, několik hospod, sportovní areál, tělocvična a sauna, obchody, střelnice, pošta, funguje zde myslivecký spolek a hasiči…no prostě nic tady nechybí. Obec Sedlnice se nachází 5 km od Příboru, 10 km od Nového Jičína a na dálnici D1 jste za 15 minut.

Zajistím Vám optimální variantu financování. MAJITEL PREFERUJE HOTOVOST. V případě, že hledáte něco trošku jiného, určitě mě sledujte na Facebooku na stránce: Tom Bušek – Váš realitní makléř. Pravidelně tam zveřejňuji nové zakázky přednostně, takže o nich budete vědět jako první.

Mapa

Cena

2.990.000,- Kč

V případě, že hledáte něco trošku jiného, určitě mě sledujte na Facebooku na stránce:  Tom Bušek – Váš realitní makléř. Pravidelně tam zveřejňuji nové zakázky přednostně, takže o nich budete vědět jako první.

Máte zájem o nemovitost?

Ptejte se na cokoliv.

Radniční 32, Hranice

tomas@tomasbusek.cz

605 543 750

Chcete prodat nemovitost?

Vyplňte formulář a já se Vám ozvu.

Beru na vědomí zpracování osobních údajů.