PRODÁNO

Novostavba RD 5+kk - srub, Hranice II-Lhotka

Video prohlídka

Lokalita: Hranice v sedmi minutách

Fotogalerie

Popis nemovitosti

Exkluzivní nabídka, která se opravdu neobjevuje na trhu každý den! Většina takových skvostů se spíše dědí, nežli prodává. Já vám nyní s hrdostí mohu nabídnout možnost koupit a vlastnit nádhernou novostavbu rodinného domu – masivního srubu o dispozici 5+kk + garáž, který je umístěný na polosamotě přímo pod lesem, jako poslední dům v zástavbě v obci Lhotka, která je místní částí města Hranice. Taková místa se už jen těžko hledají, a právě díky umístění a typu stavby je tato nabídka tak výjimečná a ojedinělá.

Dům se začal stavět v roce 2018 a celou hrubou stavbu realizovala firma Sruby Pacák s.r.o., což je záruka kvality a dlouholetých zkušeností. Jedná se o masivní smrkovou srubovou stavbu. Stavba je nyní před dokončením a kolaudací, kdy chybí realizovat některé práce na domě a investice. Ale už nyní se dá v domě fyzicky bydlet. Dokončení bude již na novém majiteli.

Dům o podlahové ploše 168 m2 ve dvou podlažích, k tomu garáž o velikosti dalších 18 m2, balkón s plochou 10 m2 a kryté venkovní parkovací stání s výměrou 31 m2. Dispozice domu (půdorysy naleznete ve fotogalerii), který stojí na pozemku o výměře 1829 m2, je nyní 5+kk, 2x koupelna, 2x WC, garáž a vstupní chodba. Před a kolem domu je možné zrealizovat dostatek parkovacích míst.

Dům je připojen k elektřině, kanalizaci a voda je z vlastní vrtané studny na pozemku. Všechna okna jsou dřevěná eurookna s trojsklem. Na střeše kvalitní pálená taška. Příčky v domě jsou z Ytongu v 1.NP a v 2.NP jsou z KVH hranolů s izolací a zakryty sádrokartonem. O ohřev teplé vody se stará elektrický bojler a topení je nyní realizováno pomocí krbových kamen, ale je zde již příprava na tepelné čerpadlo a rozvody teplovodního podlahového topení v 1.NP. Podlahy v 1.NP vinylové a keramická dlažba.

Na domě před kolaudací chybí udělat: schodiště do 2.NP, natáhnout podlahové topení a realizovat podlahy v 2.NP + realizovat druhou koupelnu v 2.NP. Dodělat zábradlí v prostoru chodby v 2.NP, jelikož část 1.NP nad obývacím pokojem je otevřená přes obě podlaží až ke stropu a také zábradlí na balkónu.

Poté už vás čeká jen zvelebování pozemku podle vašich představ, zpevněné plochy, oplocení a případná terasa, která by byla přístupná přes HS portál z obývacího pokoje a případně ještě menší terasa přístupná z pokoje v 1.NP.

I přes to, že budete bydlet na polosamotě, která je obklopena přírodou, tak vás jistě potěší rychlý přístup do města Hranice (4.7 km) nebo na dálnici D1 (3.8 km). V Hranicích je kompletní občanská vybavenost. Pokud byste se o Hranicích chtěli dozvědět více, neváhejte a pusťte si naše video Hranice v sedmi minutách.

Mohl bych toho popsat mnohem víc, ale nejlépe bude to vše vidět na vlastní oči. Pokud chcete vlastnit jedinečnou nemovitost na výjimečném místě, kterou jen tak někdo jiný rozhodně nemá a zároveň chcete cítit vůni nového domu, pak je tato nabídka tou správnou volbou právě pro vás. Zajistím pro Vás nejlepší variantu financování. Podívejte se na video prohlídku, která nabízí souhrn toho nejdůležitějšího. Uvolnění domu, po dohodě.

Půdorysy

Energetický štítek

Mapa

Cena

8.480.000,- Kč

V případě, že hledáte něco trošku jiného, určitě mě sledujte na Facebooku na stránce:  Tom Bušek – Váš realitní makléř. Pravidelně tam zveřejňuji nové zakázky přednostně, takže o nich budete vědět jako první.

Máte zájem o nemovitost?

Ptejte se na cokoliv.

Radniční 32, Hranice

tomas@tomasbusek.cz

605 543 750

Chcete prodat nemovitost?

Vyplňte formulář a já se Vám ozvu.

Beru na vědomí zpracování osobních údajů.