Tripeek - relaxace, investice

Fotogalerie

Půdorysy a pohledy

Co to je Tripeek?

Hledali jste možnost, jak si pořídit víkendovou chatu, kterou budete moci umístit do divoké přírody nebo na okraj rybníka, abyste si mohli odpočinout od každodenního pracovního vypětí a stresu? Zároveň jste chtěli mít možnost pronájmu, pro případ nepřítomnosti a mohli vydělávat pronájmem? Po desítkách hodin práce vznikl TRIPEEK – z kvalitních přírodních materiálů včetně Evropských certifikací plně multifunkční. Kapacita pro čtyři osoby dává možnost nejen pro rodiny s dětmi.

V kombinaci s umístěním a výhledem na panoramatické zákoutí přírody, je to naprosto úchvatné řešení relaxace.

Ekologické, ekonomické, celoroční a rychlé!

Kam můžu Tripeek postavit?

Stavební pozemek či zahrada –  dle územního plánu.

Pole – žádost na územní rozhodnutí o dočasném umístění vozidla (souhlas okolních majitelů).

Les – žádost místní honitbě, aby budovu zavedla, jako technickou budovu pro charakter hospodaření v lese (stavba pro výkon práva myslivosti).

Na TRIPEEK v žádném případě nepotřebujete stavební povolení!

Navíc na Tripeek nepotřebujete svůj pozemek! Můžete si pozemek pronajmout! ANO, nevěřili byste kolik je ve vašem okolí nevyužitých pozemků, které jejich majitelé rádi pronajmou na umístění Tripeeku. I s touto variantou Vám umím pomoci.

Jak je to s inženýrskými sítěmi?

Tripeek si můžete napojit na kanalizaci, vodovod i elektřinu, pokud máte možnost a pokud ne, je dodáván s FVE ostrovním systémem, který zaručí světlo, možnost nabíjení mobilu i PC, na vodu slouží 30l nádrž, kterou si doplníte dle potřeby a separační toaleta zajistí tuhý odpad, který se hromadí ve vnitřním zásobníku a lze jej v něm následně kompostovat a v případě potřeby nádobu jen vyprázdníte. O teplo se postarají krbové kamna 5 kW.

Objednávka, dovoz, montáž?

Až budete přesvědčeni, že Tripeek chcete, stačí se mnou sepsat smlouvu o dílo a do 45 dní máte Tripeek na místě vč. vestavěnného nábytku, dovozu a montáže na místě.

Prostě rychlé řešení a minimální starosti bez zbytečné byrokracie.

To nejlepší nakonec

Tripeek můžete využít jako útočiště pro vlastní relax nebo jej můžete v dnešní době „glampingu“ výhodně pronajímat. Jak? Všechny informace o možnosti pronájmu vám rád sdělím na osobní schůzce.

Ceník

Máte zájem o nemovitost?

Ptejte se na cokoliv.

Radniční 32, Hranice

tomas@tomasbusek.cz

605 543 750

Chcete prodat nemovitost?

Vyplňte formulář a já se Vám ozvu.

Beru na vědomí zpracování osobních údajů.