Něco o mně

Tomáš Bušek

Pojďme se seznámit.

Jsem Tomáš Bušek.

Studia mě nikdy moc nebavila, a proto jsem se hned po škole vrhnul na dráhu obchodníka, kde jsem nasbíral spoustu cenných zkušeností v několika obchodních oborech u několika firem. Profesní cesta mě zavedla v roce 2008 k realitám. A zde jsem se stal jedničkou ve svém oboru. Za svou kariéru jsem zobchodoval nemovitosti za více než 400.000.000, ročně zobchoduji více než 50 nemovitostí.

Ve volném čase jsem táta dvou dcer, motorkář, golfista, mám rád společnost, humor a dobré jídlo.

Reality mě naplnily pohodou a radostí. A stejnou pohodu a radost přináším do každého mnou realizovaného obchodu. Ostatně hovoří o tom hlavně reference mých klientů.

Pokud máte v plánu prodat svou nemovitost v pohodě a s radostí, pak jsem pro Vás tou správnou volbou. Zařídím pro Vás realitní servis na špičkové úrovni s použitím těch nejmodernějších technologií a Vaši nemovitost prodám za nejvyšší tržní cenu.

V případě, že hledáte pro prodej své nemovitosti realitního makléře se zkušenostmi, moderním myšlením, skvělou organizací, nadhledem, respektujícího zásady slušného chování, lidskostí a zodpovědností, pak jste právě našli!

Těším se na setkání s Vámi. Tom Bušek – Váš realitní makléř!

 

tlacitko_odebirat

0 let zkušeností v oboru
0 spokojených klientů
0 realizovaných obchodů