Je to jednoduchý. Jsem realiťák a hledám tipaře – jsem připraven se podělit o provizi. Klasický obchod. Ty dáš kontakt na majitele nemovitosti k prodeji – já odměnu. Jednoduché. 10.000 Kč za kontakt. 

pngJo to zní asi každému dobře. I mě . Takže pokud teď o někom víš - zavolej mi. No jo, ale k možnosti mi dohodit tip na prodej nemovitosti se můžeš dostat klidně za rok. A pak ... znáš to. Jak to byla ta webovka? Jak se jmenoval ten makléř? Nevím jak ty, ale já si už pak nikdy nevzpomenu. Proto tě zvu do klubu, tedy do Facebook skupiny. 


KLUB - Jsem Tomův tipař a chci 10.000,-
Dobrej název, ne? Nic lepšího mě nenapadlo. Ale zase umím dobře prodávat nemovitosti. Nechci se chlubit, ale prodal jsem hlavně na Moravě už víc jak 650 nemovitostí. Mám prvotřídní servis pro klienty a taky databázi potenciálních zájemců o nemovitosti. Taky jsem majitel realitní kanceláře Vaše realitka, čivavy, a tak prostě. 

Na skupině tě nebudu spamovat nesmysli. Předám ti jednou za čas nějaký super tip z mé branže. Jen užitečné rady a informace k nemovitostem co je vždy dobré vědět. A hlavně se ti připomenu, ať ti těch 10 tisíc korun můžu vyplatit co nejdříve. Klidně vlastně i co nejčastěji. 

 

Vítej v KLUBU


Jsi vítán:   VSTOUPIT DO KLUBU

 


Slova jednoho spokojeného tipaře.